Знайомлячись з щедрими природними багатствами Закарпаття, туристи все частіше включають в свої маршрути місто Перечин, розташоване серед гірських вершин біля злиття річок Тур’ї і Уж.
![Перечин. Закарпатська область Перечин. Закарпатська область](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjP-KpXqXhtPAjH1vLdQb20XLY6_STB1u2PmYM-sFquVj234JZlmK0D_0c4zq6wRTRz_VdNNoqBomE3oe0HatescYiMz1oFTQEyrvrlVncD2iHXInvSVbyTABog6SHXyAd9WPKGmWhEaTW_/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300837.JPG) |
Місто Перечин. Закарпатська область |
Районний центр Закарпатської області відомий популярними етнофестивалями «Лемківська ватра» і «Перечинські колядки». З 2016 місто освоїло і удосконалює новий вид спортивної активності — проведення напівмарафону Ужгород-Перечин.
![Ужгород. Старт напівмарафону Ужгород-Перечин Ужгород. Старт напівмарафону Ужгород-Перечин](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiX3c7QHJcKkDRD-nN0KUrfOPtngC-XA3QtHCj8MGvI_m6cOQ69ercSRDgUu8rTTAe2HMXjUhdwcPN-8AkDXrpuKvDc7XKoUUY4JE4lDj4GR6kd76MH_hAzenIBfw3AuIRZRBCtrXdMdlbO/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300790.JPG) |
Ужгород. Старт напівмарафону Ужгород-Перечин |
Вибір олімпійського виду спорту не випадковий, хоча напівмарафон не входить до програми Олімпійських ігор, а тільки чемпіонатів світу. Знаменитий листоноша Федір Фекета щодня долав марафонську дистанцію 40-60 кілометрів, доставляючи кореспонденцію з Ужгорода у віддалені гірські селища Перечинщини.
![Перечин. Пам'ятник Федору Фекеті Перечин. Пам'ятник Федору Фекеті](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi7vupBHrtKbYJ6BHc0s5mn2SzZyyyh3VWXgHb9NkONvmzZ40LcKU8Ml5IO4j28gLjz-LSYvRk3_VDj9cSQJI9iHbCWR5U6g1jKYUKuX5_7vWLRq3M9pl9pdtvaeY0afVOFq-UDGK4HCdP1/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300840.JPG) |
Перечин. Пам'ятник Федору Фекеті |
Поштарі, виконуючи професійні обов’язки стають спринтерами і свідчення тому – перемога в 1896 році листоноші з Греції Спиридона Луїса в марафонському забігу, вперше включеному в програму змагань Олімпійських ігор. Грецький листоноша став національним героєм, а закарпатський — найпершим листоношею в світі, якому встановили пам’ятний знак.
Поки учасники свята шосейного бігу довжиною 22,195 кілометрів стартували в Ужгороді і рухаються на північний схід області в Перечин, візьмемо участь у символічному чверть марафоні в кінцевому пункті, щоб ознайомитися з міськими пам’ятками.
![Ужгород. Старт наівмарафону Ужгород-Перечин Ужгород. Старт наівмарафону Ужгород-Перечин](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhP5ulQzCS5v9Iv2rsXnlMnccujyBvZxE2_T03XYA6tbkMaYJnClYiGXAaCjoC1SlzV-vWF9hwfMm8sZqs7fMInfKA_XfFeysV9wkvLTE6j7AJnUbkaP3owxSzX_8S-n66ITqbGJ2ShSZgX/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300800.JPG) |
Ужгород. Старт наівмарафону Ужгород-Перечин |
Заснований Перечин в кінці XIV століття, а статус міста отримав в 2004 році. Райцентр з населенням 12 тисяч чоловік має 41 вулицю і дві площі.
![Перечин. Флагшток Перечин. Флагшток](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgBe0_SDQTCHai6Jy7eprG8DRdtdDfLWlSGsx08GNCT73Z3FKiZEjVIkevg353Mufr1GAV3mcxqo0BFjh6RmN6rll602N3bRP8N-mH4s9poHYVp0Vt0DndI6Ipgk27DRl7lrfC5LQYAiaTK/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300861.JPG) |
Перечин. Флагшток |
Головна площа – Народна, на якій проводяться масові народні гуляння та святкові заходи. Тут біля пам’ятника відомому листоноші будуть фінішувати марафонці.
![Перечин. Площа Народна. Хрест з розп'яттям Перечин. Площа Народна. Хрест з розп'яттям](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjI_7I-hgOcXshtWdhANZveIdKsNKya6gSGJRgMU7-rmxHbPtM8n35tA9Q4c57AsfO6fGZTfhu8-2lEFsxfXej0kCDFIe4L-0TIynp7iFGmv7l9xbC9_5w9z7aT07FGaWKqE9CpOmjvJcdN/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300842.JPG) |
Перечин. Площа Народна. Хрест з розп'яттям |
![Перечин. Площа Народна. Універмаг Перечин. Площа Народна. Універмаг](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgzM648ZPdE85waG5pNQvlyZq23CbuHs9O7Urvm3e7M3wfZcylBFNbGgazfv47fzRjcNF9J5Gn5JkFlaxB7hJY7cgXjsWOY78UbFL7fLxJ0N9Bd_Cyrp4IW4jDfdrPw5PARBLl-s1Cwr1-e/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300843.JPG) |
Перечин. Площа Народна. Універмаг |
![Перечин. Площа Народна. Фонтан Перечин. Площа Народна. Фонтан](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiv0j0kzKe-wcsGidSJTsPZSFii6XHUOTwrAUr2mvi8MyPBQvsZd8ojk2ERGCv48mq6Frj7mwc4fxvUiGqjBoZAJC1bnhUWMMy06avXR1gIkcJWczxK_17OFjs83LgLJ9ZDLmPEInAYm6Kb/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300847.JPG) |
Перечин. Площа Народна. Фонтан |
Федора Фекету називали Послом, так як з посилками і листами він передавав і звісточки між жителями населених пунктів Перечинщини. Його чекали і поважали повсюдно. За роки трудової діяльності Федір нічого не втратив, не переплутав і доставляв сповіщення і грошові перекази з точністю до копієчки. Загинув сумлінний листоноша, можна сказати, на робочому місці. Послизнувшись та провалившись в дорозі під лід, він захворів і помер від переохолодження. Вдячні односельці в селі Тур’я Ремети в 1839 році встановили барельєф з написом «В пам’ять Приязності, Тверезності, Чесності і Слухняності Посла Федора Фекети». У Перечині двометрова бронзова скульптура листоноші впевнено крокує через гірські перевали з 2004 року. Автор — заслужений художник України М. О. Белень.
![Перечин. Площа Народна. Пам'ятник Федору Фекеті Перечин. Площа Народна. Пам'ятник Федору Фекеті](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhJRZ7StyY2eD53tfRqD2ZKSpnQd2BkQmaD_UNjk6VzodtkScmN8cl75CNlcCDHZMEfv5lUTDfw6lqg_He77F-mJgvsvEXQ-MCOB0OTLfb_IxsfofnfV6HzTWVonnNU64ukhEBBskTUKDFU/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300841.JPG) |
Перечин. Площа Народна. Пам'ятник Федору Фекеті |
Площа Незалежності з’явилася в кінці 1960-х років із забудовою чотирьох-п’ятиповерхових будинків і дитячого садка.
![Перечин. Площа Незалежності Перечин. Площа Незалежності](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjnWxSsPeqUmxYTNKt7SdJmZZVafPULq67Y_fdQgiNHz6Q7jmgEYFi_XHC3609VVPyCycuusZLh3CE3UdxBKMDDToxG9a0Hgguzum-LJiOadFUdO39huS2RiVUhiNUd3mP8gPwkdffRE7-9/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300822.JPG) |
Перечин. Площа Незалежності |
![Перечин. Площа Незалежності. Дитячий садок Перечин. Площа Незалежності. Дитячий садок](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjK2wh0_uFWiw5xIo1nLjEXWXig-kGSJsVV99UFidFf3Pw_apCLNAVXT9HEhFvPXYI5jaDAkjOe4Y59Xfkez7K1t_SuL4_0hzRk3gcbKH17Nf8fo1CwkK7Va7OVb1u70rXlF5CTn86I5bs3/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300820.JPG) |
Перечин. Площа Незалежності. Дитячий садок |
На вулиці Ужанській розташовані районна державна адміністрація, районний суд, бібліотека, школа, лікарня, музей.
![Перечин. Вулиця Ужанська. Райдержадміністрація Перечин. Вулиця Ужанська. Райдержадміністрація](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiJYzgPhck8JRm25Np69CXrXog_U87V_rS3HARGdUxqf-4dwEAYCry0yRyWWwG_87kUjqGUTHrN1nAP_HEKCIPZ9Zie7ElAZtjfiv-Ci14IS33DGpEi1bHUnd_5TpaXDqmxy6Qao8NhOMVJ/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300856.JPG) |
Перечин. Вулиця Ужанська. Райдержадміністрація |
![Перечин. Вулиця Ужанська. Одна з двох бібліотек Перечин. Вулиця Ужанська. Одна з двох бібліотек](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhJYlYs__P2W8M_JMkRMnu5wR2ZWs7ihmLtNgI7mBJlNFwChQGDFjq2CB3Khfkom7JA13xfwZStXbhzI_Uabjo32iE1XuvosJBS3y2j386SNFZcZv0-b79dTNIoBwN6x06ye-JKHjKwa9Rv/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300863.JPG) |
Перечин. Вулиця Ужанська. Одна з двох бібліотек |
![Перечин. Вулиця Ужанська. Стоматологічне відділення Перечин. Вулиця Ужанська. Стоматологічне відділення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7xu14irvX1FLi5OJ-c6qSL0h0ckGAjlb8UA2QevCAPhAUmp16lwIm_uCxArCZvXIUvI1bKE0xdxwr9ZV4vcJyUpNpNlimPal6qhgTfmIYPHK1WKejU8LqV66dqAvnGw28-kNAVv5amOdw/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300864.JPG) |
Перечин. Вулиця Ужанська. Стоматологічне відділення |
![Перечин. Вулиця Ужанська. Стоматологічне відділення. Барельєфи Перечин. Вулиця Ужанська. Стоматологічне відділення. Барельєфи](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgnfGWdh8XN7gjsNqseRp1weEWmaIISwRLdYL7QH3I-X1fEu-RvlC53VO-oWgepqWA_PeIIKMyI4oSEYrhH1bp5efakuI15SWSRMHIndRtEcxEKohXyOgKFqop8Yrlz9oAPLGxe7jFY3lcT/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300866.JPG) |
Стоматологічне відділення. Барельєфи на будівлі поч. 20 ст. |
![Перечин. Вулиця Ужанська. Школа Перечин. Вулиця Ужанська. Школа](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjB4-d1hJt28TZURMRlhaNOZUv95JXUWAc0gDYr3ldIir32nIyKEu758QYtq2-hbURUATEjE4As78gfJBIUw3BACnhF2o7D2x6p_tJLs15sk7N-ruVuThLyV41bXgxi0y2aFpBOOEZvJ6gY/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300872.JPG) |
Перечин. Вулиця Ужанська. Школа |
![Перечин. Школа. Меморіальна дошка Мілану Штефаніку та Томашу Масарику Перечин. Школа. Меморіальна дошка Мілану Штефаніку та Томашу Масарику](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgV8S0KzadT6ALUQSrn2OLiNp5QaCdekkxwziAKcCuMHcZgt6RuQtKgsTIJPwVLsgvjzr5lJFPmcVM2UxGH-xjcaI_q08iRrvHUV8mXBB2PSjjJBVr1nvpHQBMdXdTWSRck-HZB6QKX6uOe/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300869.JPG) |
Перечин. Школа. Меморіальна дошка Мілану Штефаніку та Томашу Масарику |
Вулиця Ужгородська простяглася від в’їзного знака в місто і до Народної площі на відстані 3,5 кілометра.
![Перечин. Вулиця Ужгородська Перечин. Вулиця Ужгородська](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBhn08k_Y2JcLCUQ0MSlERKiv4e6Exyt7GPJEj8gYUJb3IExWIG-QdzlbLOnQwkMJqoka_1MMxlvihdynf7wfkSc380ywbfJyeOnamyVDnLFh5zDLLYRG8OknS96sMnaznXXz1VvxLwNy6/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300824.JPG) |
Перечин. Вулиця Ужгородська |
Школа-інтернат для дітей-сиріт і для дітей з далеких гірських сіл введена в експлуатацію в 1962 році. Випускники, прощаючись з рідним навчальним закладом, залишають шкільному музею рушник вишитий своїми руками.
![Перечин. Школа-інтернат Перечин. Школа-інтернат](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhCQfuAl6N_2-OlE2YIcvlSLtduG0pFaqlaAlaSWxHKP8S8T4iVdrwQNCYpsW8bNMKFIDf7OZ55DoB8JQiOlu0ADUC84jIv0wss4dgXpFee7O0VvMyQ9Xyol7zsaGy4PfszW58hGK1lQDq3/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300809.JPG) |
Перечин. Школа-інтернат |
Пам’ятник воїнам-землякам і братська могила радянських воїнів, які визволили Перечин від гітлерівців в жовтні 1944 року і гаубиця М-30.
![Перечин. Військовий меморіал Перечин. Військовий меморіал](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhh96QeZXJAKdUHHX6Yvx0O9BIrWLF5_v6Kgn4g0mUef7saoaW_ur2JiIz08G_zhoXl-561NKXV5lDjnKbTrAmXVrXg1qEwEXPWRu7z7b6BqINTHzT0tHcfMQCX5naAKtH1EETD9LfE11bG/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300810.JPG) |
Перечин. Військовий меморіал |
![Перечин. Пам'ятна дошка про визволення Перечина в 1944 році Перечин. Пам'ятна дошка про визволення Перечина в 1944 році](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhGi5VdDxgjMgneH2t6bD0BfVf3sWa1TS3-E7GfsLn9DOBoA8HRtiF0g9txbdVZ2iBF38RKp3Hi5cemsFNh-vjZL-26hQvCYNOicZ8nBnfnl2v16zkx5puDoXeyGRm_0RKeTkXXebhmBERQ/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300859.JPG) |
Перечин. Пам'ятна дошка про визволення Перечина в 1944 році |
Ресторан, що не відрізняється проектом від тисяч побратимів епохи розвинутого соціалізму і вивіска тих часів.
![Перечин. Вул. Ужгородська. Ресторан Перечин. Вул. Ужгородська. Ресторан](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEheagELI8Z9FaOzbbI-mxwOKnG4iB4W4yCoL5fz2uiqgaK9PmesS12yXNK2nH2ZHSCljggr1gKR3yv9S1wis1TNLutoRA8isVt63pDlAwDPg6gYe4mUZOR3S_gZ2j5Uq28IvDEavUxJQqQl/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300803.JPG) |
Перечин. Вул. Ужгородська. Ресторан |
У колишньому Будинку культури, побудованому в 1965 році, розташувався нічний клуб і піцерія. Фасад будівлі прикрашений барельєфним рослинним орнаментом і настінним розписом із зображенням голуба миру, космічних ракет, морського судна, гірських вершин і сонця в куточку панно.
![Перечин. Вул. Ужгородська. Нічний клуб і піцерія Перечин. Вул. Ужгородська. Нічний клуб і піцерія](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiOs9ee-ITI-jll_cOMTdBWPHMpQKKXoiqER3fB_z6szAM6TFztG-B1c0r31rdukZI8NxpAum8nsDXuaOuyKiw1KtNNGOGvTO5pBh_gJszfrpwiacf9zgrBxx6hFrf4mS1TCKStWAGVPhQZ/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300827.JPG) |
Перечин. Вул. Ужгородська. Нічний клуб і піцерія |
![Перечин. Настінний розпис на фасаді колишнього будинку культури Перечин. Настінний розпис на фасаді колишнього будинку культури](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEingfD-FAOy1UDjCUWoPc1i1mI7uAhlawx1NhzodOF8ixhQjPeZvhrQ04X2COI3TgTrVljqMOULLbBzEx2zKjf9y80jSm3aunlTnBUoCfD_kyAH_OTGIywmigpVgVXLzX2cixAIjeLD6Fyz/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300829.JPG) |
Перечин. Настінний розпис на фасаді колишнього будинку культури |
У новому центрі культури і дозвілля жителі міста підвищують самодіяльну майстерність в ансамблі народних інструментів, народному хорі та муніципальному ансамблі.
![Перечин. Центр культури та дозвілля Перечин. Центр культури та дозвілля](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEic2zjJE9Xx-im5hLHTwCeQZvoAMh8EKWz9wYG3apzNBep1EEksQj-qxxh2zvzteTlRH4jikFljrkcmCzyiQgOpFvXuVf-KlFYUkpH2TyD_mXyfGDj671xJ2v_Z9qedmYCgX3QDBUl2yP5p/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300830.JPG) |
Перечин. Центр культури та дозвілля |
У місті кілька культових споруд різних релігійних конфесій. Сама давня святиня, православна Свято-Миколаївська церква, знаходиться в колишньому реформатському храмі, побудованому в 1769 році на місці дерев’яного попередника.
![Перечин. Свято-Миколаївська церква. 1769 р. Перечин. Свято-Миколаївська церква. 1769 р.](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiGH8A7cru_fdmkR2kBLtdKCgvD92wVQcazHHfZoCgKUcy14s60Lvms0ZEAxbBjLpvrph7VoqlGAwx5z0-dNSvCB0vh-YqOSHIBP46UDuYVS1NoPVljWLYxOogKELhNy_HXlyOOc-yXgXtT/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300833.JPG) |
Перечин. Свято-Миколаївська церква. 1769 р. |
![Перечин. Дзвіниця та стародавні дзвони Перечин. Дзвіниця та стародавні дзвони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMZvWCPQ7le98tFco5_BhC7LHHwALmgMNB56szvVXBZHwZwCEs_apNqRSn303DCCTjWlT5rjC3k7Z3xeZnugi53Eg1mQjILo8_FrOj8KocCDXAjzjw_4YxOs5m_GpZWvRJicyPbz3Oxd3z/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300836.JPG) |
Перечин. Дзвіниця та стародавні дзвони |
Костел святого Августина в стилі електики висотою 34 метра височить біля підніжжя гори Гурка з 1906 року. Його побудували для іноземних працівників лісохімкомбінату з ініціативи італійця Г. Франческа, який надав земельну ділянку і кошти на будівництво.
![Перечин. Костел св. Августина. 1906 р. Перечин. Костел св. Августина. 1906 р.](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgl-O3iwxppHAiIuoexdLgfDhPyaK5o3jMCvihp04pgw8wjNRnIehgCKm6daF9S7N5BfE0gRAfA71nMausNQ69NRWo1e6MAsw1W00PR9jpCGnPPfZ_7qcDUZcS-06-L1i-EY9RIG3vM-QJD/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300825.JPG) |
Перечин. Костел св. Августина. 1906 р. |
Греко-католицький храм Святого Миколая з характерною архітектурною особливістю двома вежами освятили в 2003 році.
![Перечин. Церква св. Миколая. УГКЦ. 2003 р. Перечин. Церква св. Миколая. УГКЦ. 2003 р.](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPE02y09yvSlaC_SUIqnBowa0y_gS8OC8dMu5WWRqhM29Vr1xKnUu7mt3pL4dsbdv9pxLdFzI6mrCykne70VrLBc7gz_q7u5AaJFeGtxWcrZvYsfxF7ozdyx83HpoFUCSAI-oGTFw_7KK6/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300831.JPG) |
Перечин. Церква св. Миколая. УГКЦ. 2003 р. |
У 2016 році відкрився для православних віруючих новий храм Покрова Пресвятої Богородиці. Статус пам’ятки архітектури має будівля колишньої синагоги XVII століття.
![Перечин. Колишня синагога 17 ст. Перечин. Колишня синагога 17 ст.](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiQJ6ZOSEsdzaHOYWoFGvfBgPDHIiUK02agxgR6MelOEDKaNuyeKgclJ6iIjfplFdxtYohJjPJXM0ExUy5Rif_Ghmx2tYIG7_lTi-S8c9E1mwggyNIoYtH45V4s0tgY3JG9HLoB2jc-e2Q9/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300832.JPG) |
Перечин. Колишня синагога 17 ст. |
У приміщенні розмістився Ощадбанк. Перечин має свою Хресну дорогу, яка веде на вершину гори Гурка з десятиметровим хрестом в центрі.
![Перечин. Народна площа. Каплиця і скульптура Пресвятої Діви Марії Перечин. Народна площа. Каплиця і скульптура Пресвятої Діви Марії](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjcuA_QD7swQRPkqEIXogFcdxtsAl_9RPt317sDHVeAWysCs9zyEQDtknJFjI11mHtqqvxUAW0N_ZJaYbNWVAZW3BamZc9PqAUJR1HhY6Rf4S1UVSxc7USRbi4IjieAqjm-pRr9E2TkmqC-/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300845.JPG) |
Перечин. Народна площа. Каплиця і скульптура Пресвятої Діви Марії |
У 1893 році в Перечині побудували залізницю. Доїхати до Закарпатського міста можна зі
Львова,
Стрия,
Мукачева,
Сваляви,
Турки приміським поїздом. Автобусом — зі Сваляви, Мукачева, Ужгорода.
![Перечин. Залізничний вокзал Перечин. Залізничний вокзал](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgGvhJfu63DlKS7tUQ2QyPj403hSNJb2sfU1IcG6FhaL1KsNGnlj5tdmB6bLmNGLjvmYCfbCd7V_A2XwOqX1FIgHWKiNwZxMdjqD-iyEAAYtwsg1uHZ65xnsCLMyZ412tDDq9HVOhelAGqh/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300882.JPG) |
Перечин. Залізничний вокзал |
Поки ми містом здійснили променад, спортсмени один за другим прибували до фінішу, де їх вітали оплесками і оркестровим тушем, а на переможців чекали призи, нагороди та привітання захоплених уболівальників.
![Перечин. Вулиця Ужгородська. Напівмарафон. Фінішна пряма Перечин. Вулиця Ужгородська. Напівмарафон. Фінішна пряма](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiwFXmjGXXog_nVWLVDsSA_5EixgXMEd6CMgie9j5FrlhMGb-C3RCSg8mkpRSE6RhX1J5j9CsBgAO_VZqKmDWGb2RhBOm-AMVWGHZF9fMAK-GSQTj1Cw3H_7tnIsenl4Avbv777KF9BvrPZ/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300853.JPG) |
Перечин. Вулиця Ужгородська. Напівмарафон. Фінішна пряма |
![Перечин. Напівмарафон. Нагородження спортсменів Перечин. Напівмарафон. Нагородження спортсменів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiI01mngFuYmnH8bxjdIQFg9We38_EmBF4r82tv-ZsuM8bGqyuq1xPooBL6S08OMamTXQVlZYTE0-aX-qto8hH754UbfDjnpRA0U3rn5GKVXn-Xio5b1sqe8KFwyA0vUR9IDgeMIsiABHB2/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300875.JPG) |
Перечин. Напівмарафон. Нагородження спортсменів |
![Перечин. Учасники напівмарафону Ужгород-Перечин Перечин. Учасники напівмарафону Ужгород-Перечин](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiA-CFKa742wQKnk0rS_Ew1LMnqEBIp3EM9215it27Ep874TIyaut_Vyg_oL2Fdmx5XhYp3tnlE7yklw7yVZZVjayTDNSsh5nwNZE5EmfUFzp4xwAJaNtQO9Qqd6SSNPsA-yGcQdrcRmKuS/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300879.JPG) |
Перечин. Учасники напівмарафону Ужгород-Перечин |
У п’яти кілометрах від Перечина можна піднятися дорогою-серпантином до Невицького замку XIV століття з вежею-донджоном.
![Невицький замок 14 ст. Невицький замок 14 ст.](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgVDJwYt94Em2CJYJC3YCPXAb7LJtbQgumuk-dhyy-d3O_lqJhMrO6UaFK7d2seV7QXIP783KZxRVPpKcgSDUMDsfU_SR4ShgEIvXuVPpQBHcVNnl4vz9_qhI5tJVtfwCA5GtvuMMPndn2y/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300885.JPG) |
Невицький замок 14 ст. |
Ресторан «Шпайз» з видом на середньовічну пам’ятку здивує різноманітністю страв закарпатської кухні.
![Ресторан «Шпайз». Закарпатська обл. Ресторан «Шпайз». Закарпатська обл.](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj2DIRlAcbCC7Oh4porVq8AyAmC2dwcE_Ebk49mm1hFKlHiaWWA5F8ZXdlpbipVYu8pxWIF6qUtU7vP_wzXame9ERiNUmPoIkYTVaJny5p_uIbK-r2NyYP4JvyJxDz8bXmLok1jWXglK0J7/s320/trip-impressions-ukraine-perechin-P1300883.JPG) |
Ресторан «Шпайз». Закарпатська обл. |
Координати: 48°44’8"N 22°28’15"E
Немає коментарів:
Дописати коментар