Слов’янка — одне з найстаріших сіл в Дніпропетровській області. Отримало назву в 1777 році, коли за вказівкою губернатора Азовської губернії почалося заселення родючих земель на березі річки Бик. Розташована Слов’янка в 125 кілометрах від обласного центру. До ліквідації Межівського району від районного центру село відділяло 14 км асфальтованої дороги. Після об’єднання громад жителям Межівщини в районний центр Синельникове доводиться долати більше 100 кілометрів за 2 години. Автобусного сполучення між населеними пунктами немає.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgkMTpWYWgM_VzG9x27S0CanaUZKDUx1XQ1wZTD5EBGo_OoA0QebMIhBncJ8jN0hk9cxBkXETG5OvXZP9ei_hED67JY9iqLtI6gKd4OdfH_gsKcPr-1kFhd9_mSvBm4tLfXw5gJijDFzYPB/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0504.JPG) |
Слов'янка, Дніпропетровська обл. |
Однойменна залізнична станція відкрита в 1935 році з південного боку села на одноколійній лінії.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhkVEgkaEHUCnSOx8C1tY24rWIklasI9-mWwaY43Z2iTLl4aCE3nQRn8PvYwEmruCPwzu1FBmC3wAYW3pk8NPxXlrVg9Dm50E75Cz_RbOU12cFoLVObo8phqql1dPcUv61gQ9_eLh1qI2Gk/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0254.JPG) |
Станція Слов'янка. Придніпровська залізниця |
У західному напрямку до станції Петропавлівка — 17 кілометрів сталевої магістралі Придніпровської залізниці, в південно-східному напрямку до станції Покровськ — 39 кілометрів.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiWS1617SC3j4EXWTE5lMRj-nKn-VlMv2D6BbIbMZgBMKVdtoQKYEdaK2ImDDk6LFYG1w_YsUw-sWLyxA-trc4q9Pvk-LAGbPfsNYL7Ocz6pU2vmjy5lYdba1wZG1SHFxDyKvlHfEHgY1cs/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0259.JPG) |
Слов'янка. Вигляд на захід в бік станції Петропавлівка |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjwx72q20H10I41Lmx_g_HHH356U0nvWTx_1GyETy5ony_ql5-YiMFhF89IulJKikCpI9t-4ZXeypjHTqopl4ry-uSyxqoqbEm-7CSVjbvJWOTVKJkkaBSqu0Ke5qNmYH2MrDe9g1CZ8MR8/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0260.JPG) |
Слов'янка. Вигляд в південно-східному напрямку в бік станції Покровськ |
Будівля вокзалу зведена з білої цегли, вікна, карниз на фронтоні і вхід у вигляді арки оформлений червоною цеглою.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg0gr7ckAaz-cpvyZgQJpeqZ9rGD-XprTpozbcW-VA5oGAEq-tAfWIh_1AI2kBEdyZtBIkSbyrYjJyzaSzJqSZuc_6nqeSZXiX5iVLZ8TYdD3W6_s6-_pAmI6U7u8EdfLpIGUj0B-TijFAK/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0265.JPG) |
Слов'янка. Залізничний вокзал |
У будівлі розміщуються технічні служби і зал очікування. На станції зупиняються приміські поїзди Покровськ-Лозова щодня і Дніпро-Роз’їзд № 5 — раз на тиждень.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhn8LeqHSGgONb3r478EmSTxm6poRRJx4lHQgaurhGEIa5hBKzqK9LgWRkF-j8iU-iyd_NymunsRvZE9T1LqH2qL7oVPdZbtoCFn4ki4c4MznDquuQ3Nn4PNqhaqFS4g3TBikO0lBgo-T0n/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0263.JPG) |
Слов'янка. Вокзал. Зал очікування |
Під’їзна колія веде на виробничу базу «Автомагістраль-Південь», підприємство, яке ремонтує автомобільні дороги, в тому числі, і ділянку траси М-04 біля Слов’янки.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqfktPVkafAkGtGmOYVZq1zMFf3LvGhQi71f2iinjWI0rRJo8ClDnTpYEsPP1yNBfGw8OpnBY3eAVPYIg8NJrUDEqWYJ348jojxqlganLhSWz__dV4Q0-AycGU7ewyz3RSYY_j2Kw81Spl/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-+DJI_0508.JPG) |
Слов'янка. Виробнича база «Автомагістраль-Південь». Ремонт автошляху М-04 |
На автодорозі Донецьк-Дніпро встановлений автомобіль ЗІС-5 з написом «Воїнам-переможцям від межівчан». Після списання транспортний-засіб Другої світової війни направили в Слов’янську школу, де учні на ньому опановували навичками професії шофера. Коли в школу надійшла нова машина, ветерана поставили на постамент.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYpa7Uytzs07ZbsNt3O1N-DPapTAx8D_v19Tb4yBprdy-OVxouzyE5UUO9eQkoA0eqDYFyivoB7aorNbFA7gCXSaiAA3idbikXQ3Btl4LJwlm7wlbYqClrNTVlrekRDm1izruM6WbPlL2g/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0270.JPG) |
Слов'янка. Пам'ятник воїнам-автомбілістам |
З дня свого заснування в селі живуть хлібороби. Село оточують зорані і засіяні злаками поля, і поруч з ними побудовані зернотік з стрічковим конвеєром та ангари для зберігання врожаю.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgcyoOkdK0TcTyLgtmV93aMClXB8RisvjSjHF7JJfe-AIJdXWXo00LIntu4ADE6l82PM9Z9Btqh6NoDuzHMaaNMy8S7PWol9BiF4IxCR4q_rqnSyPqT_aDFlSDyAWRFYUQyyiVp_b3-_004/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0288.JPG) |
Слов'янка. Сільськогосподарські підприємства |
Не знайшлося застосування двум занедбаним водонапірним вежам — одна служила для заправки водою паровозів на станції, інша підноситься в полі. Міцні споруди ще не втратили величі і служать притулком для голубів.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxcV1tQUNQr_p3T6XsAfeoWaDTa2A6AzVaQRxm_tNIsz1AZIE_H8r-o9kaL7eQc9YbGbAWB1kbEUlZ0DozkZIGmm3HrLJzpWSUjJe0lBXmtiV7nxeSc7-wJZNunJ31AtDpMkurlIBONUKq/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0283.JPG) |
Слов'янка. Водогінні вежі |
Центральна вулиця заасфальтована, простяглася з півдня на північ і ділить село на дві частини. Її перетинають паралельні один одній вулиці, на перехрестях встановлені покажчики, але не завжди з новими назвами. Напевно, таблички, що дезінформують з адресами, за 5 років можна поміняти.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWMuO4juIBb1RcXW2c3wdIe267rJICxX_pXg0ZDJjbqvcsFbd7qgF8JKJDgROrCBIko1vuBrBCGQEHpKvLEIz5X5xZAJtvbaJxwlu8Tp0T8y9tyRW59Hx7kQij29uKOK02MhqutsGWQk2W/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0396.JPG) |
Слов'янка. Вказівники вулиць зі старими назвами |
На головній сільській вулиці розташовані сільська рада, магазини, аптека і амбулаторія.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjTkPqZAAI0PW2NfPCZ763g_eTvCUykubzacbDQ3iJqhegLRdI9_Twdk4jUYmwMQXlCKRHCj2AiYuzgIovWQ116N5ZjLLLaGcCNQFzglmzhO403a35EEUyO_1ch0c63O7TSXOdHGOM9yL7K/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0321.JPG) |
Слов'янка. Сільська рада |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjLGtEiJnkwnTVsBJh6vuRO56ATBIlZBAV4BooYDzF-kcqPHemDX3TOTtB-gnqyr-rUJuhZ56LnuyRKmB2msmMddmLBX1WZupX4imbmBcXu1OfN96NBwSFtLu598nuomiQwZL9k09Z48n1x/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0501.JPG) |
Слов'янка. Магазин |
Земська лікарня була заснована в 1905 році і побудована в 1909 році.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgSmEC13q7XmByXThxAA1XohQFPeNLp_Pnj_bjkTpfWd8rbkRZzVZaElj_hk6eMEvJBshiDMC350xgyjFEcxX8a2w13RK0BRsEgQ5UW1x9Fw6iDNVYgBRo41ZPUTUlN270_C5cY9E7wjiXa/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0302.JPG) |
Слов'янка. Амбулаторія |
Два медичних корпуси пустують і розвалюються.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTN494EvG3fUjMrhu1HLuqlUoaq24QNc3WIupgTwx2jQminpLV5dDKPpB5nVrxLV4wwdrm2hFLMs5lamD1Djis_UjMAymPelSepy47scUbgZB334TZobBPV2jytEIxKYT-zjKG9TYe3WoS/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0312.JPG) |
Слов'янка. Закинутий медичний корпус |
Стара каплиця — частина культурної спадщини Слов’янки. Дах у божниці, яка була зведена на початку XX століття, провалився, але стіни ще міцні. В атеїстичні часи культову споруду, розташовану поруч з лікувальним закладом, переобладнали в морг.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg4It5x-0QYIShPYJEQPfTBbsDoFYaTpH9VQD_boUUUbaG1gHLLEUei3FEytkjlsUMakEbAlfwfT9kpkirQL3Ts3KWEaBMbl5OtwY559IwupMX2Liho9Bnvnet0b0KtlXaLD01xjMQiUfUW/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0310.JPG) |
Слов'янка. Стара каплиця |
У 1966 році в селі було відкрито спортивну залу. Реконструкція об’єкту після багаторічного простою дозволила слав’янцям знову займатися улюбленими видами спорту.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvV29IsvVIzRKqI6bc9e74HLK_FRfqnG1-rQpPj72Q2fdoD-Sl3p2SfrWs44Jx8eeAj7ZfT6vF_RjBPXeyB16eclBxc8XQhmWL95gDCgQaBvAD0yuLAtU-93FuwckiVG6DWXTPdNPpN8WX/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0502.JPG) |
Слов'янка, спортивний комплекс |
На футбольному стадіоні тренується місцевий ФК «Зоря» і проводяться масові заходи. Спортивний об’єкт оточує кована огорожа, а вхід оформлений, як казкова брама.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEioMbKnS-ZSu-Arksbv4Ozx-fqyFQ2CpyyjRzDONMd2Q879MHsrAypdRNpBOlYhzIfpe6cydIvut0SsnH7Pmk3LPhkG0mwZZhGp-6HQpDQhTM8tqStLhdBbsoyuXldnPD0rPuAhv06EzMX0/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0341.JPG) |
Слов'янка. Стадіон |
Село забудовано приватними одноповерховими будинками, добротні садиби оточують сади і квітники.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh3AlSfOFZrQUrkUTb5nXhruKEamdDNiIX-FbYHI-blwn5-Lq1I1_PFdaaf1vjqf4MTC9Ix3EcqkLrHDpMewu8DULPEs69trYpAWA22B17WkPAr_kX_5pzJtjwSbVZbF-yd9csvdionUv_L/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-+DJI_0399.JPG) |
Слов'янка. Приватна садиба на вул. Богдана Хмельницького |
Багатоквартирний двоповерховий будинок є на вулиці Шевченка.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBOEJBh6kLFYnxeUQ_GNM7tScVWMO2vai98G9Px_CcV59d0CZchxlSTB4sSXHq8nN6Zc7OOMBT3ai62nwBSl_uJclzyb60b1Jqt6AKClckt7DqUEsYx-NaZaU2Jy2i0GtjYnGiZLTER9kF/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0345.JPG) |
Слов'янка. Житловий будинок на вул. Шевченка |
Вулиця Богдана Хмельницького є однією з головних сільських вулиць і розташована з північного боку Слов’янки. У центрі села будівлю колишнього магазину кінця XIX століття переобладнано під церкву святого Іоанна Богослова. Перша церква в слободі з’явилася в 1791 році. Відомо, що кам’яний храм, зведений в 1880 році, зруйновано в богоборчі часи.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhXuZW2Rd4goirSdh4q_CUSizJvl0a3jZkq21zE-vWwWWS5E7BpL-i4t-G0abRLzni8LWSjY5VK3zI277zwbyHNhpoNFuBe-vZjEb2sDb-kL6_tsQZJzjwrMH0FIizRzXUvT2ExKzl9tufz/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0392.JPG) |
Слов'янка. Церква св. Іоанна Богослова |
Ще одну стару сільську будівлю займає православна громада.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgblQZ7eEeQOzCJDS4glmHmO-nuZ2jBlmaEiZ2SQ8mjYFOmroxZDe7Oy07mIiz8KVe1RIdQOu_Aw1A-69Umb74_8ZMi30DC3MeGAEeAzmHuT8BYgDdHS0W7OnrMR2iygvQ9qxRaGq09SQW6/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0386.JPG) |
Слов'янка. Церковна будівля |
На подвір’ї школи, побудованої в 1974 році, коване дерево стимулює юних слов’янців на отримання знань.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjOqcDb0l6_WbzQX1IdqZDppnFoY0rgNt8hnZNA6oiMW49EVWLqm1CygPWhE0o5POyHRikqdgtQfZe-HrGgpTL6jk3LMXIVVjnFwLGPO6HCMv1G1UezGy1Ds-6TyAlPN5wG5-3muFNtQKBD/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0357.JPG) |
Слов'янка. Школа |
Найменші відвідують дитячий садок.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhIUO49TS7EsxPNPDRFWSuXxdM4ADW_4_vB-lOvMF5NKA5QvVQJHnq5ghFIKa43tmmvYIz6wwqEMIV8q-DuIkE-TW1h5SREeavpGWdzpA7j8AeBnZJhH8fxr4cDV6kmt0TkwHG76kD_SO4L/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0366.JPG) |
Слов'янка. Дитячий садок |
У двоповерховій будівлі початку XX століття по суботах мелють борошно, з якого печуть найсмачніший хліб.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvyfyl4WtX81JKzCRFJLXE32mJDXrFmdClxk5Nc6U81V589SUhiydF1WVv0OwyG5wR-P5_RtUdsiNE0X3PJxUUEYaOQZLVGorERnVmipE4J_SPsPVA0sMbCWu-2O8dJkSNe1bQx2vAjaUl/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0378.JPG) |
Слов'янка. Млин |
Лежать на землі жорна, яким більше 100 років.
Раніше борошномельний комплекс належав колгоспу «Радянська Україна».
На замовлення місцеві пекарі печуть всілякі борошняні та кондитерські вироби.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhdy4H-bM6kn5rdU4mwZ9XYNyDNnv_PWwOHW5U9Fw5u7h_3nwTRaIDOr5ZT6sW2GNpEgohuExbqO086Q_8GTy2GRtcPXBGxmKYwq10KBOp51KuwL8AIAxf-uc02NAJJuFmlXtBz4ia8Lanx/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0367.JPG) |
Слов'янка. Пекарня |
З 1964 року працює палац культури.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhechPSOliZSTR8hgPqyJEqJAjXdfMWfi2QKcJZuFu6dpDYVVH8INi8dSQZXwcZbfy-H8NKvt36RWwFG7wN0o51hTVKPHA0msfIlP5tt4DqnCQ4kM_JiEP2isI3eVULE9iUsvE6dgbTNdbN/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0351.JPG) |
Слов'янка. Палац культури |
Поруч з ним, як і належить, танцмайданчик. Цікаво, які танці виконуються на танцполі?
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj3b-YrvsT7uQIjaAzL4RI-NmZX9GgFbefw0jX1Idzpi_tOP5oEGZ8Yvopt1ycQiN9djDEBRY9tmCg7NTeJR5J-P4Mn6URDCMA07qdN7yMmTgOJ6aTqaPIHnXeSdPcHXQxO6MemRV5lMTUO/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0337.JPG) |
Слов'янка. Танцмайданчик |
У парку встановлено пам’ятні знаки на честь борців за Радянську владу, воїнам-визволителям та воїнам-односельчанам.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_22CO70NPa_ZYVrg5Ul7c-De_60CbPAtS7cvR-aHMMJRpCgVFvXtSLp3kKUzhS1fQg5lVXhfNF5YxAK5q648uPRxIuaHp4n_hTbywvA2V29D4NRBpQEc5olln0meEXfs6nGBzlcpvVagl/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0497.JPG) |
Слов'янка. Пам'ятний знак борцям за Радянську владу |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiRKagDPbWW6pBWFZ0QVLhLEmq-dpT_6Vj6S6UXqXBOdE_ZpT5GCxpHqN_egX4os5mSkrsGsYBPRalLJPMEWvJ5yU2VHx_XgZwe52Wt0Ipkeph7RIw1wmhVAlrs4FIN9VhstL24THhGPK6e/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0348.JPG) |
Слов'янка. Військовий меморіал |
647 імен земляків, загиблих на фронтах Другої світової війни, увічнені на мармурових плитах.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjwJzNuXpNogqBnzqwTaGesiZUDbiKlvbthIzyTa3dkkJqu7PHlASP2xIYlc-iK9a0SjFQtHH35Aks6C6s6svGwUfUJr8__2I9dOAl6y6SuMI6hFAxQ7Nf6Rxn3HHKVXs43ZHtAX2yHJ3ne/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0324.JPG) |
Слов'янка. Пам'ятник воїнам-односельчанам |
На Дніпропетровщині збереглася велика кількість курганів, кілька з них розташовані на території Слов’янки. Один з них служив триангуляційним пунктом, але вишка вже зрізана здобувачами металів.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEguBL-Iw3e4ZIujpHPZR3yUP3DfoGqAB1vIY0UVwUR1pydwtR-wxBmhHygfGobo33L95K4K_o1D5FTIJHMWBjqal3pEjdvoEmkkxsUYnzqh9eWVUnM4A8MYOGk4Cua0QWd0OJ9x0R4b9y0g/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0407.JPG) |
Слов'янка. Кургани |
Культурною спадщиною можна вважати і кам’яні хрести, виготовлені з піщаника і вапняка, на деяких з них ще помітні написи. Здавна у українців було шанобливе ставлення до тих, хто відійшов у вічність. До християнських поховань ставились з благоговінням. Кам'яні надгробки могли собі дозволити заможні громадяни, у бідних хрести були дерев'яними.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj5LmCcxLe5E28KvaCGeugOlyw0MUIvmcNq3Rqr8WucRDnM5Y7JIyrmM9gMRC4uOL1VfaBrMk3sjEIKveZlufe4d-7O-XhdDFvuPUHnR6lQ7ZTpibAWNuuP5Mc5XDotWwbIorQMkXk-bSI6/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0404.JPG) |
Слов'янка. Кам'яні хрести на кладовищі |
Слов’янку з північного та східного боку огинає звивиста річка Бик, притока Самари.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh31BYOM_o-5kS79aG6gO9K9j-0ZYbzlp4B3iPxaHGFdsfBTLE0-gz8JQFEA3bXnrHpxPR4B9HWW_lUGpEcx9zVBAwcsuuJbp_WTcqtPoFxJW-MnBCMpSsg4npOEEOZ4e5W2ysSa2UtWxTp/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-pamiatky-DJI_0490.JPG) |
Слов'янка. Річка Бик |
Бажаючі відпочити подалі від індустріальних центрів, насолодитися красою природних ландшафтів Придніпровщини, можуть зупинитися в садибі «Перлина степу», розташованої на західній околиці села біля самої річки.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEidI1zYSy1gvDECGMNt32TgntaeVUxcUrFI7wAlf4NC90bsEnvy9HcrhgSXKAllsj1zHKnS1tQdbMNRb80-oykTqT5SS3LyLcFAmIDTydaN4dyU7Hy87yEZaJs5_ArbyE7x3gP5Nuc9kA2y/s320/trip-impressions-ukraine-slovianka-sadyba-++DJI_0420.JPG) |
Слов'янка. Садиба «Перлина степу» і музей українського побуту |
Координати села Слов’янка: 48°23’50"N 36°42’50
Немає коментарів:
Дописати коментар