![Арабатська стрілка Арабатська стрілка](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5Cmpjuy7-tPAzf8u6do2L20BwRB_myrmjRYby0LvG1Di3ghQPhp42sOaNhBMWKK8qASjo_E9IQpkiP_X44TnVp_agJrHut90NCwE_PhPDTB-xNf4qp8wEkgTGi1OeWYOyDuBvMxVx4d28/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100624.jpg)
Найпершу інформацію про місто, косу і курортну місцевість я отримала від таксиста, який підвозив мене в Стрілкове. Хто, як не наші таксисти, знають все і вся, раніше і більше всіх. Від нього я дізналася, скільки всього прекрасного можна побачити і відчути в райському куточку. Один берег коси омивається Азовським морем.
![Арабатська стрілка Арабатська стрілка](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPXqi0othtqIn9_SB4XAT3JqVV3yilqoqf6LsxkKXDgwLvxJWaOr4bmkkuKMqdcizNky8xt2kasZXphLcD9bVe6o-xqgw-6GnparFHmHcq66VnS5mD-WiKF6Y5Swi3pT2FElcpaCTvRitQ/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100631.jpg)
![Арабатська стрілка Арабатська стрілка](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjD9HBf2Kb8chbD0sKz2JTjUWeOaXPzmGRWERm7HZwHMT9LDJrUuD3aJOkJhtF7uTV8urfgDdh7dSRYMJmR13AzwEqkuH-R3LlBQhaMPv2cCuMPtojbXL3iGEkR_THGLPwQZ1IlS31pb7Dg/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1110099.jpg)
З іншого боку виднілися Сиваш та інші солоні озера.
![Арабатська стрілка. Солоні озера Арабатська стрілка. Солоні озера](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsBmz5N7WUnILL4fARGx1i1N5slQP2tdgVDFTcRi_xXtKW5_VmxncBueTb4eJ_sHmqkpQHxhwRWk4PnboAo0p9apGLOZxp5hCSZkLd8ed9pxHebxFeTSZLH1oO2gsf2oGddMJ_LqZ7xp9P/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100736.jpg)
![Арабатська стрілка. Солоні озера Арабатська стрілка. Солоні озера](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiaSPx3WNpG8LCY-g9_7FL_szojMaz-MJwyGD8IvHlqYN3W3LN0mZX9Ce2ZOWesXDGxKJacKI3-HA7jMTYZWm8pzIYbn93Jm6Q7dOyzjBuL3v6fnu-y_uP0z9Vmbqx7Te2fz20-nMDOgvem/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100735.jpg)
Ця земля завжди мала стратегічне значення і полита кров’ю наших захисників. Але зараз тут мирно і спокійно.
![Арабатська стрілка Арабатська стрілка](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhwTXbos5hvGEAxmFXzQQ893_d-J4y5E_iV-N4xB6KwNyzP0tuNwbJuoTce5IT4p4lT-svgICUC8IyYqzJ4NfvjPtISbbaSbyiAZfL4P2CLuqAsbnpxmE3hFLQmOr7kGu7sq0nfarB20Qxk/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100754.jpg)
Під час Другої світової війни 127 артилерійська бригада зупинила просування фашистів до Криму. У селі Генічеська Гірка на честь визволителів від гітлерівців встановлено меморіал.
![Арабатська стрілка. Військовий меморіал Арабатська стрілка. Військовий меморіал](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6WllyJJBqXnYjyb2kUCuaqh-rXvsAbCBaZWKCkvmy9h1h_xLaVJDWDYiIUaJl0WyiMeQOuFSRumurSKAcm-gcRGFpyJ2uPswSklaLSitMjzrvk4r7cME5q5jXhx6IfjAL_g1df9Pgsgft/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100743.jpg)
У цьому ж історичному місці побудована церква Георгія Побідоносця.
![Арабатська стрілка. Церква Георгія Побідоносця Арабатська стрілка. Церква Георгія Побідоносця](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgZE8hcyUKsOFZGQrX4w5zqYBWvVZLBh0uyEe_NYa7sOkuNCDZeMloEbFi2CsDwbVy78iHZu9E7S53v3ZEz1aYP3uOX75Q5JX-Th9d1_lPdG-hv7z6t_tHNKCGEprprz-hXK5LVRxQ53fDm/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100750.jpg)
Арабатська стрілка — це унікальне місце в Україні зі своїм мікрокліматом. На піщаній смузі завдовжки 100 км і шириною від 270 м до 8 км низкою розташувалися готелі і туристичні бази.
![Арабатська стрілка. Пансіонати Арабатська стрілка. Пансіонати](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfE9bwBTrGwIpyey3feeKTy2HZWshcSZ9kIoKUk_-8fnDRNtOHzwxXcxicyodabawAq4hskC3f7LUX9HeiPeGYxKOxLDW8QdDig-TEMlSSmjNbaFqb1K6xAi8LYSPtb0CTbqJu6tADohPM/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100721.jpg)
![Арабатська стрілка. Пансіонати Арабатська стрілка. Пансіонати](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiKma_VTt9O-Vq_HCnW9bA-MAK0Gt5PQ2WLcXhyphenhyphen5ABdXpkvltars9z6qm7-23kLvgY8EHlaCwNqVIL3__Q0mYMau-x3KJdtLPjFuCS3rxkYaWfJPvC38aTMMSl9Hm5b3Qo-bOKXMCcf6yFe/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100860.jpg)
![Арабатська стрілка. Пансіонати Арабатська стрілка. Пансіонати](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhozrg15CEAdVTuIc4ZZnNKG0iCOvKaUFIoeLhyphenhyphenFXmhVwG521lnld4qkGgpCiFAi8gB_YZhsG6Dxl3aIbs8cynPLvVlkMfDSnssreIk7BzHELOf9YHMMto9s-u2InboHUgtNOB-RO6n4Us3/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100864.jpg)
Мені пощастило побувати в одному з найкращих пансіонатів узбережжя. «Сокіл» тримає марку протягом багатьох років. Тут дуже високий рівень комфорту і продумано все до дрібниць. Близькість моря, упорядкована територія, зручні номери, чудовий парк — все це сприяє приємному відпочинку.
![Арабатська стрілка. Пансіонат Сокіл Арабатська стрілка. Пансіонат Сокіл](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi-8Fd6x84CXamH3ivhz26_NHHrc7y1DUwVNRNrTolL5Nsnm7CAqXiIIy3OF4qXX9404nD3nRunBBBilu40jwIRO9ek6rdZX6EvMo17R60gGBcGdwjdwyI0KZZD32Q9PPihRSXyq1RMphfH/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1110039.jpg)
На території оздоровчого комплексу «Блакитне полум’я» розташований найкращий в Україні скейт-парк, де проводяться міжнародні турніри. Пляж в цьому пансіонаті чистий і обладнаний навісами. У житлових корпусах проведено ремонт, встановлено сучасну сантехніку та меблі. Є міні-зоопарк.
![Арабатська стрілка. Пляж оздоровчого комплексу Блакитне полум'я Арабатська стрілка. Пляж оздоровчого комплексу Блакитне полум'я](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgYG3335f3F-Z_B7E4e25LjjrAauOPND7izZzKQEbEfzruydZSwyg0JV3rrtEisHxk0C_Lca1MAIQDBWp07SaVmwgEmDjdHM0wqL6BryHOWL7dky0nIyfgWfN2UJ__GXxCVjxZDOI6JXZFT/s773/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P0151907.jpg)
На Арабатській стрілці можна зміцнити здоров’я. Йодобромна вода температурою близько 60 градусів, що б’є під тиском 7 атмосфер з глибини 1600 метрів, сприяє лікуванню кістково-м’язових і суглобових хвороб.
![Арабатська стрілка. Термальні води Арабатська стрілка. Термальні води](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgH4Hzr4xsq5DUvlVc3_X6ODqzf0lQOc5uD9NKGxqtbW7KRTay1_8vNbtEGgDuhAeUzdlQTcIgfswZgKWiDATFcxqaDPHdr2xZn7dyrNYhBfuWUYSzO2ne6MhVpcd0ZjcOvmiSn1OKF3Vqu/s773/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P0135950.jpg)
Іл з дна соляних озер використовують для грязьових процедур.
![Арабатська стрілка. Лікувальні грязі Арабатська стрілка. Лікувальні грязі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5V-7y-38yaWbi9SVOmRv8h_zyxoByyv_o4SfCNNsodrxBRCbjFPe6WupfveupYTUS8e8aquBu5RvNFtfu-D4PZbWx9vhaXxRhri4HURdHzQqxrn9ENck00wOlWcNUsMalJSJ-NacKYfrn/s773/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P0140739.jpg)
Все більше набирає популярність у відпочиваючих заняття віндсерфінгом. Досвідчений інструктор, переможець змагань у цьому виді спорту, що входить в п’ятірку найсильніших спортсменів України, проводить майстер-клас, де вже на першому занятті новачки відчувають себе завойовниками водної та повітряної стихій.
![Арабатська стрілка. Віндсерфінг Арабатська стрілка. Віндсерфінг](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhJtkCgSNKC0rHGYIUkBMULYe7gV8sbAgw0xkxn5NqxyActbxHbHwO2CimhDC7V95RwOnpsNjrCSHP2ZY3xr2eRB41KWvqSjKxz954mZLhXJ4-7Qyn6bsPoXWVcsYJhzhifnMPKvnz2s-9c/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100618.jpg)
![Арабатська стрілка. Віндсерфінг Арабатська стрілка. Віндсерфінг](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8z0LtXkYg7GpCCohR59ulx0LTa1o67DJ-_SxwY8jERzWdvklnmjwHEisIcpVdvxGjWY80Su-QK9Q_Igr0_hWW9nEmlBYYLM6_NacuRVQiPdK6Qa5wY98AU49HdWUGo5UUiTJ_eMFfpoQn/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100616.jpg)
![Арабатська стрілка. Віндсерфінг Арабатська стрілка. Віндсерфінг](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEimwRvVr0_KpUtwHTBBSkzBTXh_dfJGkhwafpZxGBNi_kOw8tzr8n0_TsdfToNUt6Gm0Oe3XaVp3S_nqgcB-nbRfDGlX8jSiT9P4Jz36rPLd5eL63hIxWvYSnDP0bLUbF3h92gES27M9TSd/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100613.jpg)
Сафарі-парк не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Тут можна не тільки помилуватися ведмедями, мавпочками, кізочками з козенятами, осликами, страусами, всілякими пернатими, а й пригостити їх.
![Арабатська стрілка. Сафарі-парк Арабатська стрілка. Сафарі-парк](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5dBbdfOikx1_UiUzM_kEtw08h3sx1BcVRzdlmPJYI0ceW2z5h1n_EWF_VAVTWvInXmCd7eHxVl9pNiqwczvQy_Kxfty0bv8HlV_6N5X0xWpKk0wEbGuU8o-61kwalwT9rhUAN3awpjcp3/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100871.jpg)
![Арабатська стрілка. Сафарі-парк Арабатська стрілка. Сафарі-парк](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhW9Fqq6kKZrCss3M3ojK6ZrSYjSUaklGZJNswXtsrqnNgXiIfZN5JC_P9YvnIa9LV6coWsFv6buUjaqQ3bOG1lfSF7UP2QWbHE-lwhBPZnfGWkxnicfawAGreF1YSbyJyt-ZueQVdnOPGW/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100876.jpg)
![Арабатська стрілка. Сафарі-парк Арабатська стрілка. Сафарі-парк](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhcK7PhbNVC6sGxAKoyqFFt9c1zt6BiH4896cgJQzEfxeG0uc4FTP0jVcJqmgJY8C7zBfN_MSoD14GQt2DGBKb5UXIrlrcGPMzU02gIda1UDRH_BQC8V5EZNDnrL0uZ_kS4bxuoF4LWRTvX/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100895.jpg)
Улюбленцями стали четверо левенят, що з’явилися в травні.
![Арабатська стрілка. Сафарі-парк Арабатська стрілка. Сафарі-парк](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi0x6yDVFXlQPqruNHx59VIv-CKPTU9e_b-2xNv9CQ7e4dtRN1043Y7ki8n7d5jDgTlXUa2DDJFEI964G9dZf6HzA5DMSmu4ihYXq5ig5h8LH9w4PsCb_IAM-nYOtkDCEPobwdIDq-OsXe_/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100902.jpg)
Навіть просто прогулюючись по зеленій зоні Арабатської стрілки, насолоджуєшся чудовими пейзажами. Безліч рослин занесені до Червоної книги. Запах польових квітів і трав, фітонциди хвої — аромотерапія для людей, хто живе в промислових регіонах.
![Арабатська стрілка. Аромат квітучих рослин Арабатська стрілка. Аромат квітучих рослин](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiB9Fm8prGe-fiyKj_E44nStDvz5ncG-yTSJ3cWIu3oQjL2uheqis-pjVSyG3yLXKBPSBz2M5vqzB0sPmuNGCsEVClJbpQeLUl8sFEoa9v0RhpxVoIw0DRXsYMJ8-zqeIuiEsB5Y_j-va-M/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1110059.jpg)
![Арабатська стрілка. Аромат квітучих рослин Арабатська стрілка. Аромат квітучих рослин](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_EYulRC9GYbN0OcaSFkRHmWYAAp4J34MFohwDoSMSNm_g94_lCppFzDsMZdYYQXEFU_p12TZO5Sb9bNC75lWHnIK7BmAuj2vdc0_7sLYY0giMkJ4uZgAEm69Mbwo7VxfTMqQytIU4LPl4/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1110055.jpg)
![Арабатська стрілка. Аромат квітучих рослин Арабатська стрілка. Аромат квітучих рослин](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBS9nhca2OrqzSRVRq2EClVvlB4zl5rHYupBMUpr6sIiz7f-9ibjKl15BIOeOvSqIXJG2AtVGO28Di3tbS1ICBkiFJnWmmy4BUXAV5N2TqGSFvRQ3wMCjFGFjp89jDXKi83fdWrdcCn3X7/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1110062.jpg)
![Арабатська стрілка. Аромат квітучих рослин Арабатська стрілка. Аромат квітучих рослин](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhxQXrEtqWt-51ql_xggx7kyxs3NGkNs13m9_LRphsjmPdktqgd1KydWTkmHwGYSnW7i_BihzCGdOGllv3o97H2ollU3nQEgzVYCWV1gaFgWvE7xCrjcAuaMVd-p4jRo4P9FNi-9_1O57fG/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1110154.jpg)
Але головне задоволення, звичайно, купання в прекрасному море. У кожної здравниці є своя територія на широкому піщано-черепашковому пляжі.
![Арабатська стрілка. Пляж Арабатська стрілка. Пляж](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhSQ5_BIG_4Ke-k4f599EtksdXcN_-VOVMySiQooDmcBxMFNCk_x4N49HEj0qu7HsDKuz-m6a-tYF3YlxURfill8Sxv9FlPlpgSsvxj9sIvF7M0kWQ3aQT29C__OGKnVVW-EadjjAXnNJE1/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1110193.jpg)
Уже в середині травня температура морської води була близько 20 градусів. А влітку прогрівається до 29. Дно чисте, без великої кількості водоростей. Щоб поплавати, не потрібно йти по пояс у воді до Бірючого.
![Арабатська стрілка. Азовське море Арабатська стрілка. Азовське море](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjMnzFl7kn23vt7vrHZ2oDXKoI4eFZ7DaLIDs81MB_q_3E1Q5VIM4X0oaVv3BwLuTpVFSt3eigA5fNMkSdxJX53SpmPPb8nwkafv1QeMJvE8RCtBrEj2uHdZHCHdZk7WzDVWsJw67LJvJO/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1110196.jpg)
Взимку тут не буває великих морозів, тому плодові дерева і виноградники не страждають від погодних умов і влітку радують достатком вітамінної продукції. А яке чудове вино у місцевих виноробів!
Рибалкам потрібно їхати тільки сюди. Ловиться пеленгас, судак, бичок.
![Арабатська стрілка. Рибна ловля Арабатська стрілка. Рибна ловля](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRgHyBAE136MyVjzJ2BJheho9koFQIs3V0OYxmvzRjg77dALwbmLveIVN_HUZPN_47BqkJctkHiCOLX__NG0mYk4Atxy-AytfoDLOi3KJU-Aj2P-9349H9iYC_M45sHN0Runu2qxO9xwr2/s580/trip-impressions-ukraine-arabatskaya-strelka-P1100669.jpg)
Відчувається, що перспектива розвитку прекрасного місця набирає обертів. Розбитий парк Козацької Слави площею 5 га. Висаджені платани і троянди, побудована каплиця, готовий котлован для басейну.
Початок покладено, є проекти і люди, які прагнуть втілити мрії в життя. Хочеться, щоб їх плани реалізувалася скоріше. Сподіваюся приїхати ще в це прекрасне місце і побувати на відкритті парку, а враженнями обов’язково поділюся з вами.
Немає коментарів:
Дописати коментар